O Nas

O Nas

Witamy

Firma FPHU KRAWPAK na polskim rynku działa od 1990 roku. Specjalizuje się w konfekcjonowaniu artykułów sypkich spożywczych, oferuje bogaty asortyment produktów, takich jak ryż, kasza, fasola, oraz szeroką gamę bakalii. Ponadto wraz z początkiem 2012 roku otworzyliśmy nową piekarnie. Oferujemy własnego wyrobu bułkę oraz wszelkiego rodzaju ciasteczka pieczone tradycyjnym, domowym sposobem. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, zapewniającą wysoką jakość oferowanych usług i realizujemy nawet krótkie terminy.

Sukces, który odnieśliśmy to wynik trzymania się najważniejszych celów, jakimi są utrzymywanie niezmiennej jakości produktów, dbałość o konsumenta, jego potrzeby i gusta oraz postawienie na stały rozwój wszystkich działów firmy. W skład naszego parku maszynowego wchodzą m.in. automaty do pakowania: tunele folii termokurczliwej, zgrzewarki półautomatyczne. Posiadamy własne magazyny, a ponadto firma gwarantuje szybki dostęp do naszych usług. Za cel stawiamy sobie rzetelność i terminowość naszych usług.
Wysoką jakość naszych produktów gwarantują doskonałe surowce, w które zaopatrujemy się wyłącznie u sprawdzonych dostawców. Oferujemy dużą elastyczność, realizując także małe serie oraz zamówienia nietypowe. Służymy także pomocą przy doborze i zakupie towaru.

Stanisław Krawczyk
Top